Grup Şirketleri

ENOR, deneyimli ve alanında önde gelen firmanın bünyesinde kurulmuştur.

TEMPA GROUP

  • TEMPA PANO aile şirketi olarak 1950’lerde kurulmuş olup mühendislik tabanlı çalışan, standart ve özel tasarlanmış metal kabin üreticisidir. Temel esas her türlü alçak gerilim elektrik panellerinin tasarımı ve üretimini yapmaktadır.
  • TEMPA SİSTEM 2002'de TEMPA GROUP bünyesinde kurulmuş olup projelerin gereksinimi olan PLC'li kontrol sistemlerinden, DCS kontol yapılarına, mimik kontrol kumanda destelerinden, her türlü SCADA ve bilgisayarlı izleme sistemlerine kadar bir çok pojeye başarı ile imza atmış bir şirkettir.
  • ENDAKS 1997 yılında kurulmuş olup, ilk günden itibaren sizlerin güveni ile sürekli büyüyerek günümüze gelmiştir.
    Elektrik Panoları için iklimlendirme ( Fanlı Filtreler, Klimalar, Isıtıcılar vb), Bara Bağlantı Sistemleri, Flexible Bakır baralar ve Endüstriyel Etiketleme konularında dünyanın önde gelen markalarının Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğini başarı ile sürdürmektedir.

 

Projelerimiz

DESNA Atıksu Arıtım Tesisi

Devamını oku...

KIPAŞ KAĞIT SANAYİ Atıksu Arıtma Tesisi

Devamını oku...

ROGAN Atıksu Arıtma Tesisi

Devamını oku...

LIPP Tarafından Yapılan Biyogaz Tesisleri

Devamını oku...

Biyogaz Tesisleri

Biyogaz Tesisleri her geçen gün ekonomik kazanımları sebebi ile girişimciler için daha cazip bir yatırım alanı haline gelmektedir.

Devamını oku...

Atıksu Arıtımı

Atıksu Arıtma, gün geçtikçe hızlı bir şekilde kirlenmekte olan temel yaşam kaynağı suyun ıslah edilmesi işidir. Bu arıtım işlemi kimyasal, fiziksel veya biyolojik yollarla yapılabilmektedir

Devamını oku...

Su Arıtma

Dünya'nın %70'ini sular kaplamasına rağmen %0,3'ü kullanılabilir ve içilebilir özelliktedir.

Devamını oku...